Madam hledá20.10. 22:42 kraj: Ústecký | Litoměřice
Nejsem žádná profesionálka, ale již několik let toužím naprosto ovládat a vlastnit otroka, který by plnil naprosto oddaně mé potřeby a přání!!Pokud jsi této služby hoden tak ti přikazuji napiš!!!

20.10. 15:43 kraj: Středočeský | Kolín
Jsem urostlá 32 letá domina a mám dominantního staršího přítele. Přjmeme pro společné hrátky subíka.Požadujeme otrockou daň. Pište jen vážní zájemci a ne pisálci a honibrkové.

16.10. 10:15 kraj: Praha | Praha - východ
Štíhlá madam,38let,dlouhé vlasy,brýle,typ učitelka hledá úklidového a pracovního otroka,spíše mladšího a sportovní postavy,dále nabízí lekce v soukromí za otrockou dan´-piss,vosk,pánský anál,důtky,bičík,footfetish,sedání na obličej,trápení bradavek..

10.10. 23:54 kraj: Moravskoslezský |
Hledám submisivního muže,který mě bude hýčkat a rozmazlovat, zná své místo a bude poslouchat mé rozkazy. Pokud hledáš ženu v kůži, latexu na vysokých podpatcích, která drží důtky pevně v ruce, pak jsi správně. Hledám pouze D/s vztah, nic víc, nic míň. Zázemí mám.

10.10. 13:39 kraj: Praha | Praha - západ
Dominantní Madam s otrokem hledají subinku. Poklekneš vedle otroka a staneš se součástí vztahu založeného na důvěře, korektnosti a otevřenosti... Na jedné straně je otevřený a korektní vztah, na druh0 straně přísná pravidla, jejich kontrola, odměna a trest. Jen, když to přestává být hrou to začíná být tím pravým mrazivým BDSM vztahem. Na konci Tvé cesty může být i otrocká smlouva, ke které se stále víc blíží i otrok. Těším se na inteligentní odpovědi.

22.09. 17:35 kraj: Liberecký | Semily
Výprask od zralé zkušené Paní, opravdové pedagožky v jejím soukromém diskrétním království, říši vlastního pojetí FEMDOMU, jež není známa ani nejbližším sousedům, příbuzným, kolegům. Nikdo netuší, co Paní učitelka v tomto směru dokáže. :o)Jen pro muže s alespoň základní zkušeností a masochistickou touhou. Pro začátek bez pout, za odměnu. Rituální či výchovně motivační trestání po dohodě možné. Očištěný, na chvíli znovuzrozený, spokojený subík, vzpomínající na Paní při každém dosednutí na židli = cíl. Nabídka pro skutečně submisivního tvora, který chce mít na domácí spanking svou Paní, jež miluje, bičíky, důtky, rákosky, řemeny, eleganci, má pádnou, krásně drápkatou ruku, stejně upravené uctívatelné nebezpečné nožky a ví, že tento svět k ní přirozeně patří. Paní je konzervativní, při trestání nezná soucit. Dlouhodobý kontakt - vztah tohoto typu vítán. Extrémy - např. 500 ostrých ran či trestadla s kovovými hroty NE! Kolíčky a jejich srážení bičíkem s radostí. :o)

18.09. 15:19 kraj: Olomoucký | Olomouc
Madam hledá subíka s vlastním zázemím,finančně zajištěného.Chci pravidelně vozit z práce a do práce,1x do měsíce velký úklid,finanční podpora,dárky,nákupy podmínkou.Olomouc

11.09. 01:08 kraj: Praha | Praha - západ
HLEDÁM JEN VÁŽNĚ -sluhu s vlastním bytem a nebo domem v praze finančně zajištěného bez závazků, vymlouvání, který ví co je služba u své madam. Nesnáším kecaly,honiče, vtipálky,slibotechny,neschopné atrapy subíků atd.nemíním ztrácet svůj drahocený čas s někým,který neví očem je řeč Musíš vědět jak se odevzdat svojí Paní a umí se chovat, jak doma tak na veřejnosti nezapomíná kde je jeho místo.

11.09. 00:47 kraj: Praha | Praha - západ
Předem říkám nepište kdo nevíte neumíte a jen honíte !!!! Chci najít otroka pouze na D/s vztah bez závazků. Moje slovo je pro tebe zákon, si moje hračka, můj pes který přiběhne na písknutí a bez řečí sedne, lehne, přinese, odnese, olíže.....podrží, zaplatí..... Jen vážně na kecy a písmenka nemám už náladu ani čas.

9.09. 05:26 kraj: Jihomoravský | Brno - venkov
Hledám subíka, kterého můžu ovládat. Jestli jsi ochoten nasadit si pás cudnosti a odevzdat klíč, tak odepiš. Je mi 34 let , štíhlá, prsa č.2 a bydlím nedaleko Brna. Hledám někoho pro občasné schůzky 2 -3 x týdně. Chci řídit tvůj sexuální život, chci vlastnit klíč od tvého penisu a určovat, kdy budeš mít sex. Můžu ti vyšoustat zadek připínacím penisem , takovým způsobem , že se uděláš i s nasazeným pásem cudnosti. Na oplátku ti dovolím pohrát si jazykem s mojí číčíou nebo jenom políbit mojí nožku, podle toho jakou budu mít náladu. Nehledám velké péro, na věku mi nezáleží a nechci od tebe peníze , ani dárky. Chci být pouze majitelkou tvého penisu. Jsem finančně zabezpečená a ochotná přijet kamkoliv.Porno honiči prosím nepište. Helena

8.09. 19:39 kraj: Praha |
OHNU SI TĚ PŘES KOLENO, STÁHNU TI TRENKY A ZAČNU TI RUKOU SÁZET JEDNU ZA DRUHOU JAKO MALÉMU ZLOBIVÉMU KLUKOVI. POŘÁDNĚ, DOKUD TVŮJ ZADEK POD MOJÍ RUKOU NEZRUDNE A NEBUDE NÁDHERNĚ PÁLIT. NEBO MOHU POUŽÍT I JINÉ NÁSTROJE, KARTÁČ, PÁDLO popřípadě i RÁKOSKU ..... Můžeš křičet plakat a kroutit se, já si s tebou poradím!! UŽ JSI NĚKDY DOSTAL TAKOVÝ VÝPRASK JEN RUKOU??? že NE?? TAK SE PŘIHLAS A JÁ SI TĚ POZVU NA KOBEREČEK DO MÉ ŘEDITELNY NA ŽIŽKOVĚ. UVIDÍŠ, ŽE TO CO DĚLÁM, DĚLÁM S NADŠENÍM, podle toho bude vypadat i tvůj zadek až s tebou skončím KRÁSNĚ RUDÝ A ŽHNOUCÍ, nebo i FIALOVÝ DLE TVÝCH PŘEDSTAV A MOŽNOSTÍ, ráda si přečtu i tvou představu vice info na www.vychova-a-vyprask.cz Paní ředitelka výchovného ústavu

3.09. 19:24 kraj: Středočeský | Nymburk
Jsem dominantní bi žena 45 let a hledám k sobě stejně založenou divku , ženu která , by mi pomohla pořádně vychovat mého osobního subíka . Chci si užívat a on ať pořádně trpí . Možnost i naštěhování ke mě .

27.08. 10:44 kraj: Jihomoravský | Brno
Baculka, 29 let, hledá otroka k občasným schůzkám, podmínkou věk do 45 let, vlastní zázemí, vůz a výbava.

23.08. 22:45 kraj: Praha |
Madam hleda sveho sluhu - financniho otroka. Vse dohodou a bez sexu! Nejvic z toho - footfetish, facesitting, ponizovani, prikazy, vysmech, vyslech a td. Nejsem profesionalka, ale bavi me ponizovat a trestat muze. Diskretne a bez naruseni soukromi. Zajemci pokud mozno tak jen s fotem a popisem jak si to predstavujes,dekuji. NE pisalkove!!! Pouze Praha.

18.08. 12:12 kraj: Ústecký | Louny
Hledám oddaného a poslušného otroka, který mi bude sloužit fyzicky a finančně. Prostory k dispozici. Požaduji otrockou daň, pás cudnosti. Praktiky: Výprask, ponížení, vosk, jehly, mučení, piss, kaviár, cévkování, pánský anál, strap-on, foot, fetiš, perverz, vulgarita, fist, apod. Těším se na tebe, zmrde.

15.08. 20:18 kraj: Praha |
Krásná bohyně hledá submisivní čubky na virtuální lekce přes email. Ponižování, pás cudnosti, úkoly. Vždy vyžaduji přesné a úplné plnění mých úkolů! Pošli si svoji poníženou žádost mailem. (Otrocká daň podmínkou)

24.07. 12:17 kraj: Jihomoravský | Brno
Nabízím u mě doma:facesitink,foot,anál pánský vibrátorem,piss na tebe,udělám tě nožičkama naolejovanýma nebo v silonkách.diskrétní zázemí mám.jsem plnoštíhlá brunetka 37 s pevnějšíma trojkama.

24.07. 08:44 kraj: Moravskoslezský | Karviná
Jsi finančně zajištěný a chceš si mě vydržovat? Já si tě za odměnu ochočím a pořádně tě ztrestám. Pokud umíš být oddaný a věrný své paní tak se mi ozvi.

23.07. 12:25 kraj: Moravskoslezský | Karviná
Madam hledá 100% oddaného otroka který ji splní co ji na očích uvidí. Jsem zvyklá se o sebe velmi dobře starat a jsem zvyklá, že tyto věci mi dopřává otrok. Budeš mi na 100% oddaný a poslušný? Budeš plnit mé rozkazy? V tom případě na tebe čekám malá děvko

21.07. 19:35 kraj: Ústecký | Louny
Zdravím jsem dominantní, hledám , otroka suba, lekci, piss, kaviar, leštění žaluda, ponížení, plivání , fackování, STRAPON, cévkování vše na domluvě já louny Požaduji dan

21.07. 17:22 kraj: Olomoucký | Olomouc
Madam hledá kreativniho umělecky založeného otroka, zdatného programátora, webdesignara, který by ji postavil stránky a aplikace na úrovni.

18.07. 00:23 kraj: Praha |
Dvě slečny 22 a 25let,182,170cm 65,59kg mají zájem pro svou zábavu o trampling a foot párty s otrokem co něco vydrží.Najdeme?

11.07. 16:15 kraj: Praha |
Hledám naprosto poslušného,100% zdravého,submisivního muže,orální a anální lízání submíkem své Madam podmínkou,rovněž vyžaduji péči o své tělo tzn. masáže a pod.k mé spokojenosti,zaučím k sloužení jako v starém Římě a Egyptě,očekávám rychlou odpověď.

2.07. 16:04 kraj: Praha |
Madam Kate hledá svojí otrockou nulu, která by ji byla schopná udělat vše co paní požaduje, který je dobře zajištěn, vlastní auto a svůj byt. Úklid, domácí práce, nákupy, doprovod paní, sluha atd..Jestli hledáš Madam, které by jsi chtěl odevzdat život a od ní očekáváš, že si tě úplně zotročí a s ní se ti vyplní tvé sny, napiš. Přilož své foto, věk, postavu. Zdraví je samozřejmostí! Mě je 23 let, ovšem jsem v tomto ohledu již zkušená! Své foto přiložím při komunikaci. Madam Kate

27.06. 12:14 kraj: Olomoucký |
Dominantní štíhlá dáma v černé kůži hledá zajištěného otroka, který má vše, co ho napadne, ale stále hledá naplnění touhy patřit své Paní. Hledám otroka, který si chce splnit sen o tajném BDSM sídle, které bude pro svou Paní zkrášlovat, vybavovat, pořizovat pomůcky a dárky a který to má srovnané v hlavě i na účtu. Za to se mu dostane to, po čem touží - služba v okovech, práce, tresty, ponižování, pás cudnosti, otrocká smlouva, atp. Miluji kůži a latex, proto fetišista výhodou. Úroveň, spolehlivost, diskrétnost.

26.06. 17:21 kraj: Jihočeský | České Budějovice
Ahoj jsem přirozeně dominantni žena hledám pouze bi sub ženu nebo starši cuckold-kandu pár možnost spolu bydlení jižni čechy.

24.06. 17:24 kraj: Praha |
Hledam subinku Hledam atraktivni submisivne zalozenou divku, ktera se neboji novych zkusenosti i vysokych vydelku. Jiz delsi dobu pracuji ve Svycarsku a poptavka po subince je velka. Pokud Te ma nabidka zaujala, kontaktuj mne pro blizsi informace na email.

24.06. 11:30 kraj: Praha |
Dominantní slečna hledá submisivní jedince obou pohlaví, maximálně však 35 let, kteří by se chtěli stát mými otroky a otrokyněmi. Nejprve pomocí emailu později osobně.. Čekám na ponížené žádosti... Slečna Tereza

23.06. 19:48 kraj: Praha | Praha - východ
Hledám naprosto poslušného,100% zdravého,submisivního muže,orální a anální lízání submíkem své Madam výhodou,zaučím k sloužení.

16.06. 13:41 kraj: Vysočina | Jihlava
Hledám plně oddaného osobního otroka pro dlouhodobý diskrétní vztah, který bude dělat vše, co mu přikážu- uctívání nohou a mých botek,občasný orálek až do mého vyvrcholení,lízání mého zadečku,občasný osobní řidič, budeš záchodem, rohožkou, výprask, nákupní, finanční otroctví... Požaduji přehled o tvých příjmech a rozhodování o tvých financích. Tvé peníze budou mé. Ponechám ti na náklady spojené s bydlením, prací a určím kolik budeš mít měsíčně na jídlo a další výdaje. Budu rozhodovat co smíš dělat, kam můžeš jít. Budeš se pravidelně hlásit, vyžaduji osobní schůzky, žádnou virtuální realitu. Zkrátka mi dáš svůj život, svůj čas, své touhy, své peníze. Budeš moje vlastnictví, má věc, moje hračka. Pište jen vy, kteří víte o co jde, kteří na to máte a chcete patřit někomu jinému. Nejlépe z Vysočiny.Společné bydlení- NE! Občasné schůzky- ANO, pravidelná kontrola na dálku ANO.

14.06. 08:29 kraj: Středočeský | Beroun
Ahoj mam zajem poznat Mirku sub ucitelku znate ji nekdo? Diky.

6.06. 11:45 kraj: Vysočina | Jihlava
Jsem velice přísná Paní' Vyžaduji absolitní poslušnost, podřízenost a oddanost! Sebemenší neuposlechnutí a neposlušnost tvrdě trestám... Podepsání otrockě smlouvy podmínkou,,,, věk od 40let do xxx cim starší tím lepší.... Podmínka vlastní zazemí!!! Nástup dp služby ihned,,, Madam Věra

2.06. 14:30 kraj: Královehradecký | Hradec Králové
Jsem dominantní bisexuální sadistka,je mi 35 let,mám silnou postavu,jsem prý pohledná a hledám otroka,který by mi poskytl prostory a zařídil mučírnu v Hradci Králové,nebo v blízkém okolí.Odměnou ti budou lekce bez otrocké daně,můžeš být i mým osobním otrokem. Miluji ponižování,bití,klinik sex,elektro sex,anál,fisting,nucená masturbace,orální uspokojování,lízání análu,nohou i přirození,kolíčky,vosk,led,lechtání,svazování,piss,elektro sex,mučení bradavek,přirození,podvazování koulí,penisu........ Pište jen pokud mi máte co nabídnout a myslíte to vážně.

2.06. 11:09 kraj: Moravskoslezský | Ostrava
Hledám submisivního muže na úrovni pro společné soužití.Na veřejnosti normální pár, v soukromí naprostá pošlušnost a řízení života.44/178, plnoštíhlá blondýna. Žádné lekce, žádné psaní, žádná hra.Pouze vztah. Podepsání smlouvy a nasazení pásu podmínkou.Sejdu se pouze s muži solidními, zabezpečenými, kteří vědí co chtějí,,žádnými sraby ani pisálky.

28.05. 16:46 kraj: Jihočeský | České Budějovice
Zdravím, hledám mladou dívku, které nebude starší 25 let a mladší 15 let nebo pár (2 dívky nebo divka s klukem) od 15-35 let. Půjde o internetový výcvik subinek nebo párů. Budu Vámm zadávat úkoly a vy je budete mít povinost plnit za nesplnění úkolu bude trest! Tresty budou různé bude záležet jestli splníte 50% úkolu nebo 0%. Pokud máte zájem o výcvik tak v odpovědích nesmí chybět: Pohlavý (pokud jste pár), věk,Váš EMAIL!!!! A hlavně Oslovení "Má paní", pozdrav ankouzelné slovíčko prosím. Nebudou to žádné krvavé praktiky. Tak šup posílejte ponížené žádosti-Vaše možná budoucí paní čeká!

13.05. 20:59 kraj: Praha |
budeš poslušný otrok, budu tě mučit a ty mi za to poděkuješ, možný i fisting, ballbusting, možné jsou i lekce venku

12.05. 15:49 kraj: Plzeňský | Plzeň
Madam hledá poslušného otroka, který bude na plných 100% poslušný a udělá vše, aby byla paní spokojená a finančně zajištěná. Preferuji poslušnost, oddanost a především diskrétnost s ohledem na soukromí nás obou. Prosím veškeré zájemce, aby se ozvali s opravdovým zájmem. Těším se na tebe.

4.05. 11:57 kraj: Jihomoravský | Brno
Jsem velice přísná Paní korpulentnější postavy. Vyžaduji absolutní poslušnost, podřízenost a oddanost. Sebemenší neposlušnost tvrdě ztrestám.

3.05. 15:53 kraj: Moravskoslezský |
Madam hleda dobre zabezpeceneho otroka ktery udela co ji na ocich uvidi, bude se starat o to aby neustale vypadala dobre, financne ji zaopatrovat a Madam ho za to bude ponizovat a trestat. Chci abys mi byl zcela oddany a poslusny!

3.05. 13:44 kraj: Jihočeský | Jindřichův Hradec
ahoj pište jen sub páry a bi subinky hledám i spolubydlici možnost i na stálo nebo jeden den v tydnu to je na tvem volnem čase ale musi byt chut pár by měl byt kandu pár nebo cuckold pár ktery opravdu hledá reál a ne jen sliby a psani děkuji ......

Vybrat stránku:  1 | 23456

Copyright © 2012 GORIS4 | All rights reserved | info@perverz-seznamka.cz | Podmínky užívání
Texty inzerátů jsou dílem třetích osob. Stránky jsou určeny osobám starších 18-ti let! | Zajímavosti: Poruchy sexualní preference
TOPlist