Výpis všech inzerátů7.04. 12:52 Praha |
Nejsem vlastně "otrok", i když Sub snad přiměřeně, a určitě dost i masochista :-), nehledám "klasickou" Dominu (už vůbec ne profi), ale (přes dosud spíše Dom. orientaci) bych rád našel majitelku např. rákosky, se "sadistickými" choutkami, kterou by prostě bavilo padesátníka 189/80 z Prahy (který čím dál víc závidí subinkám :-) pokud možno tvrdě převychovávat! V příp. sympatií bych se rád stal i sex. "otrokem" či hračkou k perverznějším praktikám. S chutí dokážu co pro "Paní" rád vydržím, či posloužím jako terč k "vylití vzteku" na chlapy! Ideálně vítány nekompromisní výprasky především na holou (výdrž, odolnost), i další SM praktiky - CBT, atd... Na postavě (silnější jen vítána!) i na věku naprosto nezáleží, ale pokud by převýchova (včetně mého pravidelně a důkladně seřezaného zadku) nebránila ani v přinejmenším kamarádském a pokud možno dlouhodobém vztahu, tím lépe! :-)

7.04. 10:10 Ústecký | Ústí nad Labem
Ahoj vsem subinkám. Jsem 38 lety dominant a věnuji se BDSM pres 10 let.Mam dost zkusenosti nápadu a scenařu na hrátky se subinkami,nezkusene zaucim. Vše po dohodě,stopka samozrejmosti Tak pokud mate zajem poznat tu rozkos ponizeni a vsech veci tykajici se BDSm tak se ozvete

7.04. 08:29 Jihomoravský | Hodonín
Submisivní muž 30let sportovní postavy hledá Dominantně založenou ženu na občasné BDSM hrátky z okolí Hodonína. Víc po domluvě.

7.04. 05:03 Praha |
Pro našeho amerického partnera hledáme za účelem natáčení a sestřihu audiovizuálních děl profesionálně vybavená SM studia, Medical clinic studia nebo profesionální dominy. Studia by měla být vybavena pro znehybňovací procedury-bondage, selfbondage, medical bondage. S vybraným studiem či studii (jejím majitelem či majitelkou) bude po vítězném vyhodnocení a výběru - s přihlédnutím ke všem hodnotícím kritériům podepsán kontrakt na roční spolupráci v objemu cca 1 mil USD.

7.04. 05:01 Praha |
Praktikuješ selfbondage nebo bondage? Myslíš to vážně? Chceš zažít opravdové vzrušení a pocit bezmoci. Chceš si to pořádně ultimátně vychutnat? Odevzdej mi klíče od všech Tvých pout a zámků. Odevzdej mi magnetické klíče od Segufixu. Spoutej se a užívej si! Ve stanovený den a hodinu tě přijedu kamkoli odemknout a vysvobodit. Nebo tě naopak spoutám sám, nasadím kazajku, připoutám Segufixem k posteli a odjedu.Dostaneš roubík a kuklu, abys nerušila sousedy! Ve stanovenou dobu tě opět přijedu vysvobodit. Vhodné pro zlobivé, nadržené a rozmazlené dámičky. Jdeš do toho? Hračky si mohu přivézt s sebou. Absolutní diskrétnost je samozřejmostí. Bojíš se?

7.04. 01:42 Jihomoravský | Brno
Hledám ženu, která touží mít ve své moci muže jako otroka, hračku, k uspokojení svých perverzních rozmarů. Pokořování, trápení, používání k různým účelům...

6.04. 23:25 Liberecký |
Už máš velikonoční pomlázku? Pojď jí použít! ...popřípadě můj nahej zadek ještě jinak zneužít;-) 35/183 zn:bezpečně, diskrétně, poprvé!

6.04. 23:00 Pardubický |
Hledám muže, případně pár, kteří by mě feminizovali a prováděli si se mnou vše co by chtěli, včetně scat a piss, bití i do krve. Jsem mladý pohledný bisex subík. Nejlépe Pardubice.

6.04. 21:00 Plzeňský | Plzeň
Jsi hodná holka a hledáš trvalý a láskyplný vztah? Ráda dostáváš na zadeček nebo Tě ta představa alespoň láká? Měla bys být do 27 let. Na postavě nezáleží, ale na větší zadečky se vejde více jelit :-))) Nestyď se a napiš ;-) Ať rákoska už může začít svištět ;-) :-)

6.04. 17:33 Pardubický |
Hledám svoji paní pro život i pro společné chvíle. Rád bych našel silně dominantní ženu, jsem totiž opravdu hodně submisivní. Má paní měla by jsi být nejlépe masochistka s perverzními choutkami a touhou změnit svého partnera ve svého otroka. Tvůj věk by se měl pohybovat mezi 20-40 lety a postavou by jsi měla být štíhlá. Líbí se mi především ženy s tmavými, klidně obarvenými vlasy, dole můžeš být nevyholená. Rád bych, aby jsme byli na veřejnosti běžný pár a v soukromí bych patřil jenom tobě. Mým snem je být tvým otrokem v pásu cudnosti a být ti k dispozici k jakékoliv praktice. Za to všechno ti můžu nabídnout svoji věrnost a jistotu toho, že budu jen tvůj. Poníženě žádám o tvoji odpověď.

6.04. 16:26 Královehradecký |
Ahoj, jsem solventní zaopatřený Pán přes 40 180/91 s M19/4.5, který hledá skutečnou duchem subinku. Cítím, jak moc potřebuji subku v soukromí bez práv a jako poslušnou kurvu, na občasné schůzky bez narušení vzájemného soukromí. Určitě se pro tebe najde i nějaká odměna. Nechci žádnou profesionálku podmínka věku je od 28 do50. Nějaké kilo navíc je vítáno.

6.04. 15:51 Středočeský | Kolín
Starší zkušený,ale i rozumný Pán,přijme pro výcvik, submisivní pár a nebo subinku.Pokud zanecháš v odpovědi na sebe kontakt,vše se tím urychlí. Zaručuji fér jednání,to samé i požaduji.

6.04. 13:51 Olomoucký | Přerov
Blíží se velikonoce..ozve se dívka,žena,subinka,které nestačí velikonoční výprask,a chtěla by dostávat třeba i pravidelné výprasky...možno i jiné praktiky.nejlépe olomoucký a zlínský kraj.zkušenosti i pomůcky mám.dominantní muž,38 let.

6.04. 12:35 Středočeský |
Jsi studentka VŠ nebo SŠ (ve věku 18 let a více)- i mimo SČ kraj, která by potřebovala motivaci ke zlepšení studijních výsledků? Při špatných výsledcích trest, např. výprask, za dobré výsledky pochvala nebo třeba i menší odměna. Můžeš najít i možnost se poradit, svěřit apod. Vše diskrétně a v předem dohodnutých mezích. Napiš věk a odkud jsi (stačí přibližně) a začneme zlepšovat tvé studijní výsledky. Zkušenosti v této oblasti mám.

6.04. 11:03 Pardubický |
Hledám ženu na trvalý vztah, věkem do 35 let, ale samozřejmě budu rád, pokud budeš věkově blíže mě (je mi 20). Co by jsme spolu prováděli a jaká by jsi měla být? Prováděli by jsme spolu všechno co by se nám oběma líbilo, můžeme začít lehčím BDSM a postupně se vypracovávat do těch tajemnějších koutů našich fantazií, myslím, že ta moje je neomezená nebo pokud máš zkušenosti, tak se můžeme rovnou vrhnout do oblíbených hrátek. V budoucnu můžeme třeba měnit role dom/sub. Měla by jsi být fajn žena, ne při těle, která má jasno, nezáleží jestli jsi domina, subinka nebo switch. Já jsem switch, vysoký, hubený, blonďák, nejsem šampón, jsem jiný typ člověka než je většina lidí v mém věku. Ať už máš jakoukoliv fantazii nebo nápady, tak napiš a začneme s uskutečňováním našich snů.

6.04. 11:02 Pardubický |
Jsem mladý bisex subík, kterému se líbí převlékání do dámského oblečení. Také mám rád masku přes celou hlavu nejlépe se zakrytýma očima a roubíkem v puse, s řádně ucpaným análem kolíkem. Touhle cestou bych rád našel ženu nebo pár, kteří by si mě vzali za svoji mladou služku, rád bych sloužil přestrojený za ženu a k tomu dostával tresty podle mých provinění. Také se nechám rád na noc svázat nebo jinak znehybnit a můžete mě nechat ležet někde v koutě. Rád pro svoje pány provedu jakoukoliv jinou bizarnost, bude záležet jen na vaši fantazii. Budu rád, když mě kontaktujete s jakoukoliv jinou nabídkou, samotní muži prosím ne.

6.04. 09:45 Moravskoslezský | Ostrava
hledám jednoho i více mužů, na perverzní sex, mimo kaviár, zralé muže, kteří si umí vychutnávat vzrušení a mají rádi ženy...

6.04. 09:33 Vysočina | Ústí nad Labem
Dobrý den.Hledám Paní Spankerku,která ráda udílí výprasky ať už rukou,rákoskou,přes pásek až po bičování(v rozumné míře).Věk ideélně od 30ti let až neomezeně.Schůzky cca 1x měsíčně.Já 31/70/178 Ústí n L.Vše záleží jen na domluvě.

5.04. 23:46 Středočeský | Hlavní město Praha
Submisiv.otrok 36L 169/70 hledá madam nebo pár/posluha,mučeni,převýchova/.

5.04. 23:44 Jihomoravský | Brno
Je tu žena, která by měla chuť občas různě trápit nějakého muže?

5.04. 22:02 Liberecký |
Pán hledá sub. dívku či ženu (děvečku) na sezoní výpomoc na rodinný statek. Možnost práce jen o víkendu, u bytování, strava, ... ostatní e-mailem.

5.04. 19:33 Praha |
Hledám studánku na poušti, hledám perlu v oceánu. Hledám šťastný konec pohádky o mladičké dívce (xx-19), nebo v lásce úplně nezkušené, a starším osamělém rytíři. Ona je tichá a poslušná, v duši otrokyně, odevzdaná a ke všemu svolná, on je vzdělaný muž s velkým srdcem, které chce chránit a pečovat. Poznají se a zjistí, že chtějí žít jeden pro druhého, on ji vede životem, učí ji a svůj svět jí skládá k nohám, ona je mu oddanou hračkou v útrobách hradu a princeznou na bálech... Pomoz mi dopsat šťastný konec téhle pohádky a prožít ji!

5.04. 15:21 Jihomoravský | Brno
Kto som: muz, ktory vie co chce co hlada. 39r VS. Zijem kulturne i sportovo. Nefajciar a fajcenie tolerujem obtiazne s jasnym vplyvom na fajciarovu psychiku :) Prirodzeny, nekonfliktny, extrovertny, obcas naladovy, zasadovy, casto nespokojny, prisny, spravodlivy. Zasadne pravdovravny i ked to ma za nasledok neporozumenie alebo rozchod vzdy poviem co si myslim. koho hladam: slecnu, osobnost, tuziacu po Panovi, po jedinom Panovi ktory bude skutocnou osobnostou ku ktremu budes vzhliadat. Submisivita prechadzajuca vnutrom dusevnou strankou. Ak si neskazena predchadzajucimi vztahmi je to vyhodou vsetkemu rad zaucim. Ak mas za sebou Ds vztahy nikdy ma neposudzuj an zaklade zlych ci inych skusenosti. Vzdy pozeraj na mna ako na mna. Nehladam nahradu ale osobnost individualitu. Subinku ktora je RADA sluzkou rada otrokynou rada vsetkym co Pan ma rad ale samozrejme i reprezentativnou spolocnickou. NIE nehladam partnersky vztah a jasne rozlisujem Ds vztah od partnerskeho. Trvaly vztah

5.04. 15:02 Jihomoravský | Brno
Ahoj, jsem solventní zaopatřený Pán, který hledá subinu. Hledám skutečnou, mladou, pohlednou dívku, která má představu o čem D/s skutečně je. Nechceš chodit každý den do práce? Nabízím pravidelný měsíční příjem, včetně placení pojištění. Ubytování zdarma. Odpovědi s foto mají předost.

5.04. 10:08 Praha | Hlavní město Praha
Cítím, jak moc potřebuji otrokyni. Pouze otrokyni bez práv, služku, kurvu. A možná ani ne jen jednu. Ale před tím je potřeba splnit několik úkolů, než Tě osobně přezkouším. Musím si být jist, že je to to, co chceš. Pro zahájení Tvé zkoušky mi napiš na mail. Nemusíš se rozepisovat, jen napiš něco málo o sobě a přilož fotku. A ještě jedna podmínka, musíš být mladší 30ti let. Po přijetí okamžité přistěhování nutností. Kterýpak krček skončí v mém pěkném ocelovém obojku?

5.04. 08:39 Ústecký |
Hledám kurvu je mi jedno kolik jí bude ale bude muset být ochotná splnit každé mé přání to od klasického sexu až po perverzní věci typu (piss, scat, fist, atd,)Jinak já pohledný jednadvacetiletý pán z Chomutova. Pokud tě to zaujalo tak se mi ozvi.

5.04. 04:50 Praha |
hledám ženu dívku s hustě chlupatýma nohama a knírkem.

4.04. 20:29 Moravskoslezský | Karviná
Hledám dominantní ženu z Karviné a okolí se zázemím. Na věku nezáleží. Já jsem otrok, který se podřídí a přizpůsobí všemu. Já 19let, 196cm vysoký, 92kg a udělám cokoliv. Jsem rád mučen jak fyzicky tak psychicky. Udělám vše.

4.04. 16:31 Plzeňský | Plzeň
Už dlouho toužím po tom dostávat pořádné a pravidelné výprasky na holou.Proto bych rád někoho z Plzně nebo okolí kdo by se toho ujmul děkuji za odpovědi a hlavně realizaci.

4.04. 12:37 Praha |
Je mi 32 let, jsem silnější postavy a hledám trvalý vztah. Hledám dominantního partnera, který touží žít normálním rodinným životem. Jsem submisibní a ráda se o svého partnera postarám, ale někdy mám svou hlavu. Mám ráda výprasky a hraní rolí, např služka, ale nevyhledávam tyto hry jako každodenní rutinu, spíše jako zpestření života.

4.04. 01:18 Praha | Hlavní město Praha
28 letý submisivní, štíhlý, vysokoškolák hledá dominantní slečnu-ženu od 18 do 40 let které bude sloužit jako orální otrok. Motivace bitím, odpíráním orgasmu případně vydíráním je možná. Po prodiskutování podmínek je možné a preferované 24-7 Očekávám 100procentní zdraví a diskrétnost. To samé nabízím. Ideálně již dnes.

3.04. 15:10 Praha |
Pan hleda perverzni subku boubelku 20-40let s vetsimi prsy.ktera se citi bejt totalni kurvou a nevadi ji kdy z se na ni muzi stridaji semeno polika nebo do kundicky ma rada fissting,piss,anal,lehke muceni kundicky a prsou.zkratka takovou ktera pro sveho pana udela vse aby bil spokojen.podminkou je vlastni zazemi rad bych dlouhodobejsi vztah.podrobnosti dohodnem po mailu.

3.04. 11:47 Praha | Hlavní město Praha
Ahoj hledám touto cestou subinku,která bude plnit mé úkoly a bude pozvolna každému mému příkazu.Já 33 Praha byt mám nebo se mužem scházet u tebe.

3.04. 08:04 Jihomoravský | Brno
Ahoj subinko! Hledas sveho pana pak rychle odepis. Latex,svazovani,poslouchani a spoustu dalsich rozkazu a plneni svemu panu te ceka. Na vsem se domluvime. Tak uz pis!!!!!!

2.04. 18:07 Jihomoravský | Brno
Subík, masochista hledá paní, ženu, holku, která má pro tyhle hrátky pochopení. Mám rád ponížení, nahotu, tresty, výprasky, svazování, mučení, kolíčky, vosk, podvazování, závažíčka atd. Budu rád když se některá žena ozve na věku nezáleží. Je mi 33 let, normální postava 177/78. Nehledám profi!!!

2.04. 09:12 Jihočeský |
Máš pocit, že zasloužíš na zadek? Vzrušuje tě představa, že tě ohnu přes koleno? Nebo si opravdu zlobila a chceš se zbavit toho pocitu? Udělám tvůj zadeček červenej a horkej, a možná pak budem mít chuť..ale to se domluvíme až spolu.

2.04. 09:02 Moravskoslezský | Ostrava
Hledám pohlednou, perverzní štíhlou subinu,na občasné schůzky plné pokory a poslušnosti.Která podrží i mému věčně nadrženému haf hlídači. Bez narušení soukromí !!

1.04. 22:59 Královehradecký | Hradec Králové
Hledam holcinu ale i kluka na pokec o hovinkach a kakani vymena fotek a treba i vic. Jsem kluk 26

1.04. 21:59 Praha | Hlavní město Praha
Dům na okraji Prahy, bazén, zahrada, luxusní koupelna,… pěkné auto, dovolené, výlety,… vlastní zájmy, čas na sebe, na koníčky, práce jen jako předmět seberealizace. Hledám atraktivní a mladou subinku, která touží po uspokojení svého Pána, který ji umí změnit život. Vím, jak se o takovou subinku postarat. Víš, jak se postarat o takového Pána? Napiš…

31.03. 20:29 Jihomoravský | Brno
Dominantní pán z Brna 42/180 štíhlý, hledá k mileneckému D/s vztahu i nezkušenou subinku. Jsem pozorný, něžný, ale přísný a vyžaduji disciplínu. Každé ráno se ohlásíš a budeš čekat na úkoly. V přihlášce napiš něco o sobě, o zkušenostech a cílech.

Vybrat stránku:  1234567891011121314151617181920212223242526 | 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111
Copyright © 2012 GORIS4 | All rights reserved | info@perverz-seznamka.cz | Podmínky užívání
Texty inzerátů jsou dílem třetích osob. Stránky jsou určeny osobám starších 18-ti let! | Zajímavosti: Poruchy sexualní preference
TOPlist