Výpis všech inzerátů31.05. 22:16 Vysočina | Havlíčkův Brod
Hledám milou mladou dívku pro jednu něžnou jemnou erotickou noc za kterou velmi dobře zaplatím. Jsem starší pán který hledá jemnou erotiku k oboustrané spokjenostia za kterou nabízím vysokou finanční odměnu dle dohody,nehledám profesionálku .Jde jen o mazlení, hlazení a jemný sex.

31.05. 17:29 Jihočeský | České Budějovice
Hledám Dědu co ve vykrmeném klukovi vidí pouze čuníka a co z něho bude až na něj přijde řada , jsem 25let 130kg 195cm z ČBudějic, Rychlá domluva a jen vážní zájemci, třeba hned.

31.05. 16:31 Pardubický | Pardubice
Subík bez zkušeností-37/180/75 hledá dominu-amatérku.Chtěl bych prodělat emailový výcvik.Reálnému setkání se nebráním.

31.05. 16:01 Praha |
Ahoj, máš sny, touhy, kterých se nevzdáš? Probouzíš se sama, den smutně utíká. Večer si přečteš pár inzerátů a několik úchylných odpovědí. Máš chuť to vzdát. Jsi hezká, chytrá a chceš od života vše, co může nabídnout. Jsem rád, že jsi. Hledám slečnu, která mě dokáže spoutat, i když sama bude spoutaná. Hledám nevšední, originální, jedinečnou. Napiš, neztrhám z tebe oblečení, ani tě nepřipoutám k posteli. Budeme si psát, půjdeme na kafe, budeme se seznamovat a bude vědět o svých touhách... C.

31.05. 14:03 Praha | Hlavní město Praha
Hezký den milá Paní, je mi 34 let, jsem přirozeně submisivní a hledám živočišnou ženu, které to bude příjemné. Nehledám ponižování nebo zesměšňování ani bolestivé praktiky. Hledám ženu která vyžaduje poslušnost a oddanost svého psíka, subíčka. Mám rád hezké vůně, líbí se mi když o sebe žena pečuje. Je mi příjemné vonět. Líbí se mi když umí žena muže pochválit. Když dá muži najevo že jí je příjemné slyšet lichotky a laskavosti. Třeba nejdeme společnou řeč a bude příležitost o tom mluvit. Děkuji Vám pokud máte pocit že Vás to zaujalo, budu rád za Vaše řádky. Jsem nezadaný, bezdětný, čistotný, mám práci a rád sportuji.

31.05. 09:05 Jihočeský |
Jsem otrok, který by velmi uvítal další prohloubení úrovně svého otroctví. Hledám dlouhodobé otroctví u dominanta, kterému by vyhovovalo postupně, napřed pozvolna, ale stále louběji, neodvolatelně a na nejvyšší možnou míru připravit otroka o vlastní myšlení, lidskou důstojnost, lidské chování a možnost rozhovovat o svém těle, vytvořit z otroka objekt sloužící pouze k uskopojování potřeb pána a k pánovu užitku. Vše myslím zcela vážně, jsem si vědom všech následků a souhlasím s použitím všech potřebných prostředků a praktik k dosažení požadovaného. V případě zájmu více mailem, děkuji.

30.05. 19:09 Olomoucký | Olomouc
Jsem sympatický starši pán sportovního typu, slobodný bez závazku, intelektuál, dobře zabezpečený. Hledam mladou atraktivní slečnu se sexualní orientací subinky. Nehledám drsné praktiky, ale jenom symbolické výprasky na zvýšení hladiny hormonu pri sexu. Nabízím romantický vztah s možnosti sňatku nebo nezávazný romantický vztah.

30.05. 17:16 Jihočeský |
28 letý muž hledá několik starších žen kterým bych mohl plnit sexuální přání a touhy.Poslušný.Nebráním se ničemu.Starší a zralejší "děvčata".Zdravý.Nevyužitý.Nyní v sex půstu.

30.05. 17:08 Pardubický | Pardubice
Hledám submisivní dívku,ženu na reálná setkání.Ozvi se mi-začneme psaním. Nabízím-úroven.vztah,diskrétnost,zdraví.naplnění....ale i nadhled-mohu Tě něco naučit-.../rád se i něco naučím/ Jsem zkušený dominant-citlivý-nejde mi o subku jako o hračku-být dominantní je pro mě ve vztahu privilegium ,ale i odpovědnost. D.

30.05. 17:12 Jihočeský |
Hledám pár.Na věku nezáleží. Jde mi o práci sexuálního otroka.Podmínkou je pevně mě svázat při nečinnosti.A kdykoli bude chuť povolat mě do služby.

30.05. 17:09 Jihočeský |
Hledám práci jako sexuální otrok .Starší a zralé ženy vítány. Já 28 let.

30.05. 17:02 Jihočeský |
Budu otrokem starší ženě.Dámské prádlo jako úbor.Obsluha masáž cokoli si bude přát.29 let.

30.05. 16:58 Jihočeský |
Sháním trochu dámského prádla.Diskrétně.Levně.Klidne za protislužbu.

30.05. 16:43 Jihočeský |
Hledám kamarádku.Potřebuji pomoc.S někým se soukromě setkávat před kým mohu chodit jako žena . Podmínkou je že přijdu jako muž a v soukromí se změním.vzhledem k nepochopení svého údělu jsem nucen dodržovat diskrétnost a chránit svojí ženskou identitu.Pok ud se najde někdo takový jako já.Žena v mužském těle rád se s ní spřátelím a budu rád za trochu volnosti na místě kde si nemusím na nic hrát a bpůjčeníýt tím kým jsem.potom prosím o zapůjčení nějakého toho vybavení .vzhledem k opravdu složitému přístupu mého okolí jsem o vše přišel. Půjčení neznamená že si to nechám.Spíš žádám o malou pomoc.chci se cítit někde v pohodě.nosit co chci .nestydět se a bát se a nervovat se když si obléká třeba dámské prádlo a tak.rád zažiju uvolnění.diskrétnost nutná.

30.05. 16:30 Jihočeský |
Hledám ženu toužící po úplném ovládnutí muže pomocí pout.Dovolit mu mluvit jen když ona chce .Zkrotit neustálé mužské výlevy roubíkem.Pevně spoutat a mít pod zámkem.Řídit ho.Ovládat ho. Rád bych byl touto svázanou obětí odkázanou jen na tuto ženu kterou hledám. Můžu Ti třeba i sloužit oblečen do ženského.Ale hlavně úplně spoutat je nutné.Žena vládne mužům.

30.05. 16:26 Jihočeský |
Nabízím své služby jako otrok v dámském prádle.

30.05. 14:07 Jihomoravský | Brno
Ahoj, jsme par. 30 let a 21 let. ona perverzni subinka. ma rada vse az na bolest. hledam pana z brna ktery ma zkusnosti a prostory. nejlepe i vybaveni. na svazovani, piss atd... cim vic perverznejsi tim lepe. jen vazne

30.05. 11:29 Praha | Hlavní město Praha
Ahoj, jsem mladý 18 letý klučina z Prahy, a hledám TV na kamarádský, či milenecký vztah třeba i s lehkým finančním rozmazlováním, jsem pěkný, sportovní postavy , sympatický a milý klučina,.Foto pošlu zájemcům :)* :) Budu se těšit :*

30.05. 10:22 Praha | Praha - východ
Jste extrémně perverzní,sadistický,zvrhlý pár, nebo i kluk či holka? Chcete otroka na pravidelné akce, i vícedenní, na podzim i delší, třeba měsíční vlastnictví otroka ve stylu 24/7 ? Máte fakt zvrhlé představy? Úplné zbavení limitů a tabu v jakékoliv perverzi. Výrazné posunutí limitů v mučení, jakýkoliv druh BDSM. Jakýkoliv druh sexu. Degradace na totální kurvu, která musí ukojit kohokoliv, bez ohledu na pohlaví, orientaci, počet lidí, cokoliv. Hledám reál, jsem 40-184-95-18-4,oholená hlava, perverzní.

30.05. 08:49 Praha |
Jsi dívka, která potřebuje pomoc ve výuce němčiny, ale kromě odborné pomoci potřebuješ i přísnost a motivaci, např. výprask za špatné výsledky? Zkušenosti s výukou i motivací mám. Můžeš být i odjinud než z Prahy. Napiš věk, odkud jsi a své představy (o výuce i motivaci).

29.05. 23:45 Moravskoslezský |
Hledám služku, která mi bude vést domácnost. Vyžadují poslušnost a oddanost. Jako pán jsem tvrdý a při trestech se objeví krev. Služka mně musí být k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce a to bez omezení. Bolest a ponížení (né každá moje ponižování a tresty vydrží) budoe vykoupeno penězi. Rád praktikují výchovu typu elite pain případně queensnake. Čekám odpovědi s foto.

29.05. 19:39 Královehradecký |
Jsi dívka nebo mladší žena (odkudkoliv z celé ČR), která by chtěla zhubnout a potřebovala by dohled a motivaci - trest, např. výprask a na druhé straně pochvalu? Tak napiš věk, odkud jsi a svoje představy.

29.05. 19:35 Praha |
Submisivne zalozene divky pozor!!!!!! Jsem 26 lety, umelec,profesional. Hledam tu mladsi divku,ktera by dochazela ke me do atelieru na zizkov,kde bych te maloval a ty by jsi byla moji muzou. Samozrejme by jsi mela byt submisivni a byt poslusna.chtel bych,aby si me za odmenu oralne uspokojila. Kresbu ti potom dam. Budu se tesit na odpoved��

29.05. 16:42 Moravskoslezský | Bruntál
Ahoj hledám muže nebo ženu na sex v dámském prále!

29.05. 15:52 Olomoucký |
Nalezne se dominantní žena na e-mailový výcvik 45 letého muže?

29.05. 13:58 Praha |
Hledám někoho,kdo by jsi semnou vyměnil pár písmenek o tom,co bych já a samozřejmně i pán/paní chtěli zažít a následně to i dokázat zralizovat,všichni,co o mne ví ty věci,tvrdí,že jsem úchyl,ale já si nemohu pomoci-asi tak-chtěl bych někoho,kdo by se ke mne choval fakt vulgárně-pána/paní-vodil mne na veřejné záchodky a nutil lízat a kouřit každého,na koho ukáže,ať vypadá,jak vypadá a čím více na jednou jich bude,tím lépe,polikání spermatu,piss,fackování,kopání do koulí,znetvořování těla a jiné extrémy,natáčení videa,vydírání(že vše zveřejní,když neudělám to nebo to).Subík Petr-30 let

29.05. 12:48 Liberecký |
Hledám dívku, která se rozhodla podívat se na inzeráty v této rubrice, protože ji občas napadají myšlenky tohoto zaměření, ale zatím váhá, jestli něco z této oblasti zkusit a hledá někoho, komu by se mohla svěřit se svými myšlenkami a pak třeba i něco z toho zkusit. Nabízím zkušenosti z této oblasti, diskrétnost, pochopení pro tvou nezkušenost, obavy, rozpaky. Intimní styk není nutnou součástí. Napiš věk a odkud jsi. Díky.

29.05. 03:17 Středočeský |
Dobry den, po 25letech se mi rozpadlo manzelstvi a ja to nemohu zvladnout, m senedestrukcni umysli ale neco mo rika ze mam toto napsat abych mebyl k nocemu. Tudiz, na urcenem miste podepisu smlouvu, nasadim pouta, kuklu, pas cudnosti atd. Pak uz jen Vy

28.05. 22:00 Jihomoravský | Brno - venkov
Je zde pořádná čubička, co by se nebála plnit pánovy perverzní příkazy přes email?

28.05. 19:42 Jihomoravský | Brno
Zdravím, rád bych se seznámil se zajímavou dívkou se zájmem o BDSM hrátky. Já jsem switch se zálibou ve svazování, výprascích, hraní na pejsky, otroky apod. Je mi 21 let, vš, štíhlá postava. Mohli bychom být přátelé a pro začátek si někde o našich zájmech jen popovídat, poté třeba něco i vyzkoušet, pokud bychom si byli vzájemně sympatičtí. Tak neváhej a napiš, budu se těšit :)

28.05. 17:28 Středočeský | Kolín
Dominantní Pán 56 a jeho subinka 42 letá hledají dominantní,nebo submisivní pani pro společné hrátky. Je možné i pár ona, on. Pokud v odpovědi zanecháš na sebe kontakt,vše se urychlí. Zaručujeme fér jednání,to samé i požadujeme.

28.05. 16:46 Jihočeský | České Budějovice
Zdravím, hledám mladou dívku, které nebude starší 25 let a mladší 15 let nebo pár (2 dívky nebo divka s klukem) od 15-35 let. Půjde o internetový výcvik subinek nebo párů. Budu Vámm zadávat úkoly a vy je budete mít povinost plnit za nesplnění úkolu bude trest! Tresty budou různé bude záležet jestli splníte 50% úkolu nebo 0%. Pokud máte zájem o výcvik tak v odpovědích nesmí chybět: Pohlavý (pokud jste pár), věk,Váš EMAIL!!!! A hlavně Oslovení "Má paní", pozdrav ankouzelné slovíčko prosím. Nebudou to žádné krvavé praktiky. Tak šup posílejte ponížené žádosti-Vaše možná budoucí paní čeká!

27.05. 23:55 Středočeský |
Kluk 40 let hledá přísnou tetu na pravidelné výprasky,ale takovou,kterou to baví a vzrušuje.Případná zájemkyně,napiště prosím,co za to budete chtít,díky.

27.05. 16:47 Praha |
Hledám ženu, která by mi dovolila pokleknout ke svým nohám. Jsem footfetišista a potřebuji nohy, které bych mohl líbat. Já 25 let, Praha

27.05. 15:01 Vysočina | Žďár nad Sázavou
Ahoj,hledám sexuální ponížení Já bez zkušenosti z klukem. Někdo kdo my poručí kleknot a začit kouřit,nebo ohnout se, roztáhnout pulky a podržet dokud se pán neudělá a pod. Já 42/168/79 bez prostor

27.05. 14:33 Středočeský | Beroun
Muž 34let, hledá ženy, dívky, slečny na roztahování kundy,strkání předmětů do kundy, fisting a squirting. Ne sex. Vzhled a věk nehrají roli, čistota a zdraví a diskreétnost ano.

27.05. 12:34 Jihomoravský | Brno
Hledám ženu s co nejmenším poprsím, nejlépe jen bradavky....Celá ČR

27.05. 12:04 Jihomoravský | Brno
rákoska - magický nástroj který začíná léčit tam kde končí ostatní praktiky. Jestli také potřebuješ zkrotit divoké myšlenky, uvolnit vnitřní napětí nebo třeba jen potřebuješ silnjší motivaci k dosažení lepších studijních výsledků, zhubnutí přebytečných kil, skoncovat s kouřením atd. vyzkoušej spankovu terapii a uvidíš jak rychle se dostaví kýžený výsledek. Napiš, uleví se Ti :-)

26.05. 19:41 Praha |
Hledám dominanta se zázemím na výchovné lekce, 54/180/85/18 Praha.

26.05. 19:09 Vysočina | Žďár nad Sázavou
Hledám holky .Jsi dáma v letech a chceš si připomenout jaké je to znovu vyhrnout sukni ,stáhnout kalhotky a ohnout se přes koleno. Nebo jsi studentka,mamina na mateřské a bude to poprvé. VĚK NEROZHODUJE JEN CHUT SI HRÁT. Já 42 let

Vybrat stránku:  1234567891011121314151617181920212223242526 | 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119
Copyright © 2012 GORIS4 | All rights reserved | info@perverz-seznamka.cz | Podmínky užívání
Texty inzerátů jsou dílem třetích osob. Stránky jsou určeny osobám starších 18-ti let! | Zajímavosti: Poruchy sexualní preference
TOPlist