Výpis všech inzerátů30.05. 17:02 Jihočeský |
Budu otrokem starší ženě.Dámské prádlo jako úbor.Obsluha masáž cokoli si bude přát.29 let.

30.05. 16:58 Jihočeský |
Sháním trochu dámského prádla.Diskrétně.Levně.Klidne za protislužbu.

30.05. 16:43 Jihočeský |
Hledám kamarádku.Potřebuji pomoc.S někým se soukromě setkávat před kým mohu chodit jako žena . Podmínkou je že přijdu jako muž a v soukromí se změním.vzhledem k nepochopení svého údělu jsem nucen dodržovat diskrétnost a chránit svojí ženskou identitu.Pok ud se najde někdo takový jako já.Žena v mužském těle rád se s ní spřátelím a budu rád za trochu volnosti na místě kde si nemusím na nic hrát a bpůjčeníýt tím kým jsem.potom prosím o zapůjčení nějakého toho vybavení .vzhledem k opravdu složitému přístupu mého okolí jsem o vše přišel. Půjčení neznamená že si to nechám.Spíš žádám o malou pomoc.chci se cítit někde v pohodě.nosit co chci .nestydět se a bát se a nervovat se když si obléká třeba dámské prádlo a tak.rád zažiju uvolnění.diskrétnost nutná.

30.05. 16:30 Jihočeský |
Hledám ženu toužící po úplném ovládnutí muže pomocí pout.Dovolit mu mluvit jen když ona chce .Zkrotit neustálé mužské výlevy roubíkem.Pevně spoutat a mít pod zámkem.Řídit ho.Ovládat ho. Rád bych byl touto svázanou obětí odkázanou jen na tuto ženu kterou hledám. Můžu Ti třeba i sloužit oblečen do ženského.Ale hlavně úplně spoutat je nutné.Žena vládne mužům.

30.05. 16:26 Jihočeský |
Nabízím své služby jako otrok v dámském prádle.

30.05. 14:07 Jihomoravský | Brno
Ahoj, jsme par. 30 let a 21 let. ona perverzni subinka. ma rada vse az na bolest. hledam pana z brna ktery ma zkusnosti a prostory. nejlepe i vybaveni. na svazovani, piss atd... cim vic perverznejsi tim lepe. jen vazne

30.05. 11:29 Praha | Hlavní město Praha
Ahoj, jsem mladý 18 letý klučina z Prahy, a hledám TV na kamarádský, či milenecký vztah třeba i s lehkým finančním rozmazlováním, jsem pěkný, sportovní postavy , sympatický a milý klučina,.Foto pošlu zájemcům :)* :) Budu se těšit :*

30.05. 10:22 Praha | Praha - východ
Jste extrémně perverzní,sadistický,zvrhlý pár, nebo i kluk či holka? Chcete otroka na pravidelné akce, i vícedenní, na podzim i delší, třeba měsíční vlastnictví otroka ve stylu 24/7 ? Máte fakt zvrhlé představy? Úplné zbavení limitů a tabu v jakékoliv perverzi. Výrazné posunutí limitů v mučení, jakýkoliv druh BDSM. Jakýkoliv druh sexu. Degradace na totální kurvu, která musí ukojit kohokoliv, bez ohledu na pohlaví, orientaci, počet lidí, cokoliv. Hledám reál, jsem 40-184-95-18-4,oholená hlava, perverzní.

30.05. 08:49 Praha |
Jsi dívka, která potřebuje pomoc ve výuce němčiny, ale kromě odborné pomoci potřebuješ i přísnost a motivaci, např. výprask za špatné výsledky? Zkušenosti s výukou i motivací mám. Můžeš být i odjinud než z Prahy. Napiš věk, odkud jsi a své představy (o výuce i motivaci).

29.05. 23:45 Moravskoslezský |
Hledám služku, která mi bude vést domácnost. Vyžadují poslušnost a oddanost. Jako pán jsem tvrdý a při trestech se objeví krev. Služka mně musí být k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v roce a to bez omezení. Bolest a ponížení (né každá moje ponižování a tresty vydrží) budoe vykoupeno penězi. Rád praktikují výchovu typu elite pain případně queensnake. Čekám odpovědi s foto.

29.05. 19:39 Královehradecký |
Jsi dívka nebo mladší žena (odkudkoliv z celé ČR), která by chtěla zhubnout a potřebovala by dohled a motivaci - trest, např. výprask a na druhé straně pochvalu? Tak napiš věk, odkud jsi a svoje představy.

29.05. 19:35 Praha |
Submisivne zalozene divky pozor!!!!!! Jsem 26 lety, umelec,profesional. Hledam tu mladsi divku,ktera by dochazela ke me do atelieru na zizkov,kde bych te maloval a ty by jsi byla moji muzou. Samozrejme by jsi mela byt submisivni a byt poslusna.chtel bych,aby si me za odmenu oralne uspokojila. Kresbu ti potom dam. Budu se tesit na odpoved��

29.05. 16:42 Moravskoslezský | Bruntál
Ahoj hledám muže nebo ženu na sex v dámském prále!

29.05. 15:52 Olomoucký |
Nalezne se dominantní žena na e-mailový výcvik 45 letého muže?

29.05. 13:58 Praha |
Hledám někoho,kdo by jsi semnou vyměnil pár písmenek o tom,co bych já a samozřejmně i pán/paní chtěli zažít a následně to i dokázat zralizovat,všichni,co o mne ví ty věci,tvrdí,že jsem úchyl,ale já si nemohu pomoci-asi tak-chtěl bych někoho,kdo by se ke mne choval fakt vulgárně-pána/paní-vodil mne na veřejné záchodky a nutil lízat a kouřit každého,na koho ukáže,ať vypadá,jak vypadá a čím více na jednou jich bude,tím lépe,polikání spermatu,piss,fackování,kopání do koulí,znetvořování těla a jiné extrémy,natáčení videa,vydírání(že vše zveřejní,když neudělám to nebo to).Subík Petr-30 let

29.05. 12:48 Liberecký |
Hledám dívku, která se rozhodla podívat se na inzeráty v této rubrice, protože ji občas napadají myšlenky tohoto zaměření, ale zatím váhá, jestli něco z této oblasti zkusit a hledá někoho, komu by se mohla svěřit se svými myšlenkami a pak třeba i něco z toho zkusit. Nabízím zkušenosti z této oblasti, diskrétnost, pochopení pro tvou nezkušenost, obavy, rozpaky. Intimní styk není nutnou součástí. Napiš věk a odkud jsi. Díky.

29.05. 03:17 Středočeský |
Dobry den, po 25letech se mi rozpadlo manzelstvi a ja to nemohu zvladnout, m senedestrukcni umysli ale neco mo rika ze mam toto napsat abych mebyl k nocemu. Tudiz, na urcenem miste podepisu smlouvu, nasadim pouta, kuklu, pas cudnosti atd. Pak uz jen Vy

28.05. 22:00 Jihomoravský | Brno - venkov
Je zde pořádná čubička, co by se nebála plnit pánovy perverzní příkazy přes email?

28.05. 19:42 Jihomoravský | Brno
Zdravím, rád bych se seznámil se zajímavou dívkou se zájmem o BDSM hrátky. Já jsem switch se zálibou ve svazování, výprascích, hraní na pejsky, otroky apod. Je mi 21 let, vš, štíhlá postava. Mohli bychom být přátelé a pro začátek si někde o našich zájmech jen popovídat, poté třeba něco i vyzkoušet, pokud bychom si byli vzájemně sympatičtí. Tak neváhej a napiš, budu se těšit :)

28.05. 17:28 Středočeský | Kolín
Dominantní Pán 56 a jeho subinka 42 letá hledají dominantní,nebo submisivní pani pro společné hrátky. Je možné i pár ona, on. Pokud v odpovědi zanecháš na sebe kontakt,vše se urychlí. Zaručujeme fér jednání,to samé i požadujeme.

28.05. 16:46 Jihočeský | České Budějovice
Zdravím, hledám mladou dívku, které nebude starší 25 let a mladší 15 let nebo pár (2 dívky nebo divka s klukem) od 15-35 let. Půjde o internetový výcvik subinek nebo párů. Budu Vámm zadávat úkoly a vy je budete mít povinost plnit za nesplnění úkolu bude trest! Tresty budou různé bude záležet jestli splníte 50% úkolu nebo 0%. Pokud máte zájem o výcvik tak v odpovědích nesmí chybět: Pohlavý (pokud jste pár), věk,Váš EMAIL!!!! A hlavně Oslovení "Má paní", pozdrav ankouzelné slovíčko prosím. Nebudou to žádné krvavé praktiky. Tak šup posílejte ponížené žádosti-Vaše možná budoucí paní čeká!

27.05. 23:55 Středočeský |
Kluk 40 let hledá přísnou tetu na pravidelné výprasky,ale takovou,kterou to baví a vzrušuje.Případná zájemkyně,napiště prosím,co za to budete chtít,díky.

27.05. 16:47 Praha |
Hledám ženu, která by mi dovolila pokleknout ke svým nohám. Jsem footfetišista a potřebuji nohy, které bych mohl líbat. Já 25 let, Praha

27.05. 15:01 Vysočina | Žďár nad Sázavou
Ahoj,hledám sexuální ponížení Já bez zkušenosti z klukem. Někdo kdo my poručí kleknot a začit kouřit,nebo ohnout se, roztáhnout pulky a podržet dokud se pán neudělá a pod. Já 42/168/79 bez prostor

27.05. 14:33 Středočeský | Beroun
Muž 34let, hledá ženy, dívky, slečny na roztahování kundy,strkání předmětů do kundy, fisting a squirting. Ne sex. Vzhled a věk nehrají roli, čistota a zdraví a diskreétnost ano.

27.05. 12:34 Jihomoravský | Brno
Hledám ženu s co nejmenším poprsím, nejlépe jen bradavky....Celá ČR

27.05. 12:04 Jihomoravský | Brno
rákoska - magický nástroj který začíná léčit tam kde končí ostatní praktiky. Jestli také potřebuješ zkrotit divoké myšlenky, uvolnit vnitřní napětí nebo třeba jen potřebuješ silnjší motivaci k dosažení lepších studijních výsledků, zhubnutí přebytečných kil, skoncovat s kouřením atd. vyzkoušej spankovu terapii a uvidíš jak rychle se dostaví kýžený výsledek. Napiš, uleví se Ti :-)

26.05. 19:41 Praha |
Hledám dominanta se zázemím na výchovné lekce, 54/180/85/18 Praha.

26.05. 19:09 Vysočina | Žďár nad Sázavou
Hledám holky .Jsi dáma v letech a chceš si připomenout jaké je to znovu vyhrnout sukni ,stáhnout kalhotky a ohnout se přes koleno. Nebo jsi studentka,mamina na mateřské a bude to poprvé. VĚK NEROZHODUJE JEN CHUT SI HRÁT. Já 42 let

26.05. 16:32 Karlovarský | Cheb
Hledám sympatickou, milou a třeba nezkušenou a vzpurnou subinku do 62 let. Vše domluvou s citem a elegancí.

26.05. 14:24 Olomoucký | Přerov
nabidnu zene,zenam,zdarma vyzkouset sukaci stroj...nestydte se napsat.....

26.05. 12:17 Pardubický | Pardubice
Jsem sub a nabízím se pro tvé potěšení ...

26.05. 09:29 Praha | Praha - západ
Krásný den máš chut na hrátky stylem ze dojedeš a budem dělat ze to omě nevíš sem SEXY TV kočka dame kafíčko začneš mě osahávat a pak zjistíš že mam překvapení potom budeš muset klečet a hrát si láká tě to tak zanech na sebe spojení nebo meil a muzem se dohodnout na všem FO pokud mas zajem napis

25.05. 20:27 Praha | Praha - západ
Hleda se subinka milenka pro zenateho 30ti leteho muze. Jak pres email, tak real.

25.05. 15:14 Praha | Praha - východ
Hledám touto cestou dominantní perverzní ženu, která mě bude pravidelně šukat mojí neustále nadrženou prdelku, nutit mě nosit v mojí anální kundě různé anální kolíky, protože jí to bude dělat radost.

25.05. 14:32 Plzeňský |
Spise submisivni mlady kluk hleda muze, ktery ma zkusenosti a je zdravy. Mam panenskou prdelku a tak bych radeji nekoho kdo neni hrr a da si na cas. Vice po mailu.

25.05. 11:50 Jihočeský | Jindřichův Hradec
Ahoj, Hledám čubku pro vztah.Měřim 192cm 34let a jsem sportovně založený. Dokážu trestat ale taky pohladit a být nežný.Bydlení zajištěno..

25.05. 01:10 Praha | Hlavní město Praha
sub girl wanted for private and for business.

25.05. 00:57 Moravskoslezský | Ostrava
Poslušný otrok, hledá Pána na pravidelná setkání a výcvik. Jsem starší, 46 let.

24.05. 20:29 Ústecký |
Hledám dívku, která se rozhodla podívat se na inzeráty v této rubrice, protože ji občas napadají myšlenky submisivního zaměření, ale zatím váhá, jestli něco z této oblasti zkusit a hledá někoho, komu by se mohla svěřit se svými myšlenkami a pak třeba i něco z toho zkusit. Nabízím zkušenosti z této oblasti, diskrétnost, pochopení pro tvou nezkušenost, obavy, rozpaky. Intimní styk není nutnou součástí. Napiš věk a odkud přibližně jsi. Díky.

Vybrat stránku:  1234567891011121314151617181920212223242526 | 27282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119
Copyright © 2012 GORIS4 | All rights reserved | info@perverz-seznamka.cz | Podmínky užívání
Texty inzerátů jsou dílem třetích osob. Stránky jsou určeny osobám starších 18-ti let! | Zajímavosti: Poruchy sexualní preference
TOPlist